Moje pozorování UFO

28. ledna 2018 v 21:52 |  ZÁHADY a EZOTERIKA

zážitek kdy fantastické vstoupilo do běžného života.

Je to už pár let, byl jsem u rodičů v létě, na zahradě, večer, když už byla tma (a všude hnusní komáři) jsem ještě seděl venku a dalekohledem (8x30) koukal na nebe, na hvězdy, bylo krásně, jasno, město daleko, takže obloha byla dokonale temná, přímo předemnou nahoře byla Mléčná dráha...
najednou jsem viděl bod, tím dalekohledem měl velikost tak milimetr, dva, který svítil žlutě a neblikal (hvězdy jsou modré a poblikávají), a ten pomalou pořád stejnou rychlostí letěl napříč oblohou po té mléčné dráze, takže jsem usoudil, že by to mohl být satelit, možná kosmická stanice, když to bylo tak pěkně vidět ze Země, nicméně podrobnosti žádné, byl to JEN žlutě svítící bod.
to by samo o sobě bylo zajímavé, nicméně nijak zvláštní pozorování.
V té chvíli se v zorném poli objevil bod č.2 byl zhruba stejně velký přiblížil se více shora a zezadu, doletěl bod. č.1 a připojil se k němu, letěl vedle něj několik minut, nesplynuly, tím dalekohledem jsem je viděl oba jasně vedle sebe.
Po několika minutách se najednou oddělil, zamířil v tom stejném směru co bod č.1 jen směrem šikmo nahoru zrychlil a po chvíli zmizel mezi hvězdami.
Bod č.1 letěl stále stejně, stejnou rychlostí, po stejné dráze, až mi zmizel za obzorem, kam jsem už neviděl...


Je otázkou, co to bylo, co to mohlo být. ten bod (objekt) č.1 možná ne, ale bod (objekt) č.2 se zjevil z vesmíru, směrem od Země a také odletěl směrem pryč od Země. Přemýšlel jsem dál. co dělají za manévry NASA a spol. ? Čekají na oběžné dráze, chytnou či vypustí satelit, přiletí ze Země, zdola...ale nepotloukají se po vesmíru a nelétají zase zpět.

Podle mne jsou dvě možnosti
- první je že je to UFO, mimozemské a evidentně si tu dělají co chtějí...ať už s našim souhlasem, nebo bez něj.
- je to pozemské, lidé dávno ovládli antigravitaci, lodě UFO jsou pozemské, dávno se létá do vesmíru...ale je to dobře utajené, spousta lidí má peníze v ropě, z ropy, je tu silný letecký, železniční a automobilový průmysl...to vše by rázem padlo, kdyby tu byl pohon jako je antigravitace...to jsou zatraceně dobré důvody pro mocné tohoto světa něco takového tajit.

Osobně si myslím, že tenhle pohon, má jednu velkou nevýhodu, nevím proč, ale ionizuje, když se to hýbe, letí, tak to září - svítí, myslím, že je to pro ně velmi nežádoucí efekt ale neumí s tím nic udělat...proto je tolik nočních pozorování...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama