Skutečné důvody migrace

26. ledna 2018 v 0:04 |  Eseje, úvahy
Skutečné důvody migrace
Současná migrační vlna z technického hlediska připomíná spíše invazi. Masmédia (noviny, televize) a politici nám prezentují tento stav coby důsledek válečného stavu v Sýrii.
Samozřejmě, válka tam skutečně je a takového rázu, že se nelze divit, že mnozí prchají. Představme si sebe a své blízké na jejich místě, to je zcela pochopitelné a každý musí cítit lítost a soucit. Bohužel je to jen jedna část pravdy.
Tzv. Islámský stát by nikdy nevznikl nebýt Americké invaze do Iráku (která byla zcela zbytečná, žádné zbraně hromadného ničení se nikdy nenašly, nikdy nebyly) a poté následujícího honu na "teroristy". Zničení dvojčat 9/11 bylo tragickým činem, který stál tisíce životů. Z pohledu uplynulých let, se ovšem vše co se odehrálo poté jeví, jako dokonalé využití, této události k činům, které by jinak nebyly ospravedlnitelné. Omezení osobních práv a svobod na každém kroku, všudypřítomné kamery, registrace pohybu osob a mnoho dalšího o čem vlastně ani běžný člověk neví, protože si toho není vědom (práva ohledně soukromí poštovního, telefonního, internetového apod.)
Lidé přijali tato omezení výměnou za přislib větší bezpečnosti. Což v praktickém životě přináší jen malé nepohodlí, ale v tom zastřeném - informace o každém z nás, databáze informací, archivy SMS, telefonních hovorů. (E. J. Snowden bývalý systémový administrátor pracující pro americkou Národní bezpečnostní agenturu (NSA) a zaměstnanec CIA, zveřejnil informace o masivním a do té chvíle před veřejností utajovaném celosvětovém sledování telefonů a elektronické komunikace ze strany bezpečnostních služeb USA)
Tím se dostáváme opět k Americe. Kdo má pocit, že tahle země je "demokratická" a vládnou tam moudří lidé (vážně je někdo takový?) by si měl nastudovat více o tom, jak to tam skutečně chodí. Politika je propojená na několik nejbohatších rodin, zájmových skupin, které dosadí vhodné lidi na vysoká místa, výměnou za plnou loajalitu. Zde se dostáváme k ISIS a následné migrační vlně. Tyto skupiny nemají za cíl pouhé ekonomické ovládání a obohacení.
Řeknu slova "světová vláda", což je konspirační pojem, znějící šílene, pokud by ovšem fakta nehovořila až příliš jasně.
Pomoc migrantům v jejich zemi, vojenská intervence proti teroristům z Islámského státu, to je správná reakce. Otevřít Evropu, jak to udělala Angela Merkelová je naprostá šílenost, která vyústí v devastaci ekonomiky, tradic, morálních zásad, hodnot a systému všech zemí EU, kterých se příliv islámského vlivu týká.
Jsme v situaci, kdy většina lidí chápe, že tohle je cesta do pekel, islám není slučitelný s našimi hodnotami a tradicemi - ne proto, že bychom byli xenofobové, jak se nám televize, tisk a mnohé neziskové organizace snaží podsouvat (proč asi? stačí se podívat na vlastnické propojení médii s politiky a dostáváme se opět k těm skupinám, jejich zájmy zde prezentují), ale proto, že samotní vyznavači Islámu nechtějí být integrování, o nic takového nestojí, jejich cíl je naopak, zcela ovládnout prostředí kolem.
Přibývající útoky na ženy, civilní obyvatele, ekonomická nerovnováha a neudržitelnost vede ve společnosti k jedinému, šírí se obavy a strach. Ve chvíli, kdy krize dosáhne mnohem větších rozměrů (nechci být prorokem zlého, ale co bude následovat - a věřím, že už je to naplánováno stejně pečlivě jako vznik ISIS i téhle migrační vlny - bude tak zlé, že lidé potom rádi obětují i poslední zbytky osobní svobody) ....cesta k silné, jediné Světové vládě, která "udělá opět pořádek" bude přichystána.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama